15. küsimus

Kas CME toetub mingitele erivahenditele?

Projektijuhtimine on informatsiooni haldamine. Mis tähendab, et:
  • projekti teostamisel osaleb kümneid töövõtjaid.
  • nende töö koosneb sadadest või tuhandetest operatsioonidest
  • operatsioonid peavad täpselt üksteisega haakuma aja, koha, mahtude, kvaliteedi jne. suhtes.
See tähendab tohutut andmete hulka, mis peab olema jätkuvalt uuenev ja edastatud kõigile seda vajavatele osalejatele.

Selle CME informatsiooni haldamise vahendi nimi on CM/Pro. Tegemist on meiepoolt loodud projektihaldamise rakendusprogrammiga, mille kasulikud omadused on muutnud selle ka iseseisvalt müüdavaks tooteks.

CM/Pro on Windowsi keskkonnas teostatud projektihaldussüsteem, mis koosneb paljudest moodulitest. Programmi moodulid haldavad kuluarvestust, projekti osadeks jagamist, kontrolleelarve koostamist, üksik- ja kogutöövõtu hindade kontrolli, hangete kontrolli ning kulude jooksvat arvestust ja tarnijate registrit.

Programmil on ühilduvus MS Project for Windowsiga, mille abil juhitakse projekti ajalist haldamist, samuti MS Exceli tabelarvutusprogrammiga.

CM/Pro abil on informatsioon kõigi projektis osalejate jaoks käepärast. Ka Tellija jaoks! Teil pole vaja enam luua kontrollisüsteemi traditsioonilise raske majandushalduse vormis. CME kerge ja võrgus kasutatav süsteem toob informatsiooni kulude, ajagraafikute, kassavoogude jne. kohta otse teie töölauale. Reaalajas ja hõlpsalt võrreldavas vormis. Ükski valmisprogramm ei olnud CME vajaduste jaoks piisav. Selle organisatsiooni jaoks on välja töötatud programm, mis on saanud hea hinnangu ka ehitusalal mittetegutsevatelt kasutajatelt, koguni sel määral, et oleme viinud programmeerimistegevuse, müügi ja koolituse eraldi firmasse CM-Systems OY-sse.